Değerli İş Ortaklarımız

Teknoloji ve bilişimin hızla gelişmesi hayatı da hızlıca değiştirmekteyken değişmeyen tek şey İnsan ve Çevre’nin önemidir. Geleceğimizin daha sağlıklı daha uzun olması için insan ve çevre odaklı yaklaşımlar gün geçtikçe artmakta ve önem kazanmaktadır. Testmer ailesi bu iki ana başlık için 10 yılı aşkın süredir çalışmanın haklı gururunu yaşıyor.

Bireysel uygulamaların yanında yasal mevzuatlar da İnsan ve Çevre odaklılığın altını çiziyor ve yaptığımız işin önemini gün geçtikçe daha da arttırıyor. Testmer ailesi olarak biliyoruz ki; İnsanlığın geleceği için yaptığımız işin güvenilirliği ve kalitesi çok önemli, verdiğimiz her rapor ile hem kamu kuruluşlarına hem de özel sektördeki müşterilerimize büyük bir sorumluluk duygusu ile hizmet vermekteyiz.

Yıllar içerisinde değişen sürece prensiplerimizden ödün vermeden kalitemizi ve hizmet gücümüzü arttırarak katılmak, Genç ve dinamik kadromuzla değişimi ve sektörel gelişmeleri takip etmek önceliğimiz haline geldi.

Değişime ayak uyduran, her zaman bir öncekinden daha iyi hizmet sunmayı kendine prensip edinen ekibimiz ile yeni bir değişime gidiyoruz. Testmer’i tanıdığınız logomuzu yeniledik gelişime kucak açıp biz de yenilendik. 12 yıllık tecrübemizi arkamıza alarak değişim rüzgarları ile sizlere etik değerlerimizden ödün vermeden daha iyi hizmet sunmaya söz veriyoruz.

Testmer ailesi olarak hep en iyisi olmak için yeni logomuz ile yola devam ediyoruz.

Yenilenmenin hepimiz için hayırlı olmasını dilerim.

Özlem ATILGAN
Genel Müdür