TESTMER olarak amacımız, iyi bir mesleki ve teknik uygulama ile kaliteli, güvenilir, bilimsel ve müşteri memnuniyetini sürekli kılan hizmet sunmaktır.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak amacı ile özel müşteri yönetimi uygulamamız devam etmektedir. Satış departmanımız içerisinde sizlerle ilgilenmesi için atanan arkadaşlarımız, içeride ve dışarıda müşteri taleplerinin kalite ve teknik standartlar içerisinde karşılanmasını sağlamaktadır.

2011 yılından itibaren müşteri temsilciliği esaslı çalışan firmamız müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri geri dönüşleri ve önerileri TESTMER’i her zaman daha ileriye taşıyacaktır. Müşteri Memnuniyet Anketimize katılmanız ve değerli görüşlerinizi bizimle paylaşmanız TESTMER ailesini çok mutlu edecektir. 

Analiz İtiraz Durumu

Müşteri örneklenerek laboratuvarda çalışılan ve şahit olarak saklanabilen numunelerde analiz bitiş tarihi itibari ile 10 gün içerisinde satış departmanı ile irtibata geçerek analiz sonuçlarına itiraz etme hakkına sahiptir. Gerekli görülmesi halinde laboratuvar içerisinde şahit olarak saklanan numuneden analiz tekrarı yapılır. Analiz sonuçlarının maksimum ±%10 farklılık göstermesi durumunda yapılan ek analizlerin maliyeti müşteri tarafından karşılanır.